Наймолодший мільярдер у світі – 27-річний Джон Коллісон

Виходець з Ірландії, Джон Коллісон з 29-річним братом Патріком заснував технологічну компанію Stripe

Наймолодший мільярдер у світі – 27-річний Джон Коллісон

27-річний Джон Коллісон як і раніше відчуває незручність, коли йому нагадують про те, що він – наймолодший мільярдер у світі (з тих, хто самостійно заробив свій статок). «Мене багато запитують: як змінилося ваше життя? І я відчуваю, що люди хочуть почути цікаву відповідь, на зразок того, що тепер моє хобі - колекціонування яєць Фаберже або гонки на яхтах, але це не так», - говорить Коллісон BBC News.

Замість цього self-made-мільйонер стверджує, що йому подобається бігати у вільний час, тому що це «практичне і недороге захоплення». Виходець з Ірландії, Джон Коллісон з 29-річним братом Патріком заснував технологічну компанію Stripe. Ця компанія надає технічну і банківську інфраструктури для систем онлайн-платежів, зараз у неї до 100 тисяч клієнтів, а за даними Forbes за 2016 рік статки Коллісона оцінюються в 1,1 млрд доларів.

Досить непогано для хлопців, які виросли в сільській місцевості в Ірландії і кинули університети. Джон і Патрік народилися в невеликому селі графства Тіпперері на заході Ірландії і в підлітковому віці серйозно захопилися програмуванням. Коли настав час вступати в університет, обидва зупинили вибір на американських ВУЗах. У 2007 році старший брат, Патрік, вступив в Массачусетський технологічний інститут, а через два роки Джона взяли в Гарвард.

Мільйонерами, до речі, брати стали вже в ті роки. Їх першим бізнесом була компанія з програмного забезпечення, що дозволяла невеликим фірмам та індивідуальним трейдерам легше вести бізнес на eBay. А вже під час навчання обидва Коллісони кинули університети, щоб запустити в Силіконовій долині свою нову справу – той самий Stripe. «Ми просто придумали його, як багато придумують різні корисні речі. Пам'ятаю, як сказав Патріку: «Думаєш, це буде дуже складно? Може бути, нам варто спробувати?».

Спроба виявилася більш ніж вдалою. Зараз в компанії Stripe, головний офіс якої розташований у Сан-Франциско, – 750 співробітників, у фірми є філії в Дубліні, Лондоні, Парижі та Берліні. Джон розповідає, що він більше займається «зовнішніми питаннями» - угодами, партнерами, у той час як Патрік сфокусований на програмуванні. Брати живуть разом в «холостяцькій барлозі» в Сан-Франциско.

Теги: # Бізнес новини# Ділові новини# Економіка# Економічні новини# Популярні люди# Особи# Особистості# Підприємництво# Підприємницька діяльність

Схожі публікації

Бути в курсі останніх тенденцій, дізнаватися про нові наукові відкриття, кримінальні події, новини політики та економіки, спорт сьогодні - вся найцікавіша, корисна і необхідна інформація зібрана на нашому ресурсі в розділах «Суспільство», «Маю право», «Спорт», «Незвідане», «Подорожі», «Технології».

Наш сайт висвітлює всі останні новини і події, що відбуваються в усьому світі. Роль новин в сучасному світі, їх вплив на суспільне життя неможливо переоцінити. Приймати правильні рішення і адекватно реагувати на події допоможуть новини з усього світу. Зібрані за тематичними розділами, з якісними фотографіями, текстовим контентом, новинні статті відкриті для наших відвідувачів.

Якщо ви хочете почитати цікаві новини світу - заходьте до нас на новинний сайт, що регулярно поповнюється. Ми стежимо за останніми подіями і, таким чином, ключові цікаві історії відображаються в наших розділах і на головній сторінці сайту. Кожен наш читач знайде те, що цікаво саме йому - так що заходьте, читайте, діліться інформацією з друзями!