НБУ: Що станеться з курсом гривні найближчим часом?

Національний банк України повідомив, що станеться з курсом гривні в найближчому майбутньому

НБУ: Що станеться з курсом гривні найближчим часом?

Національний банк України повідомив, що станеться з курсом гривні в найближчому майбутньому. Про це розповів заступник голови регулятора Олег Чурій.

«Ми вважаємо, що уряд зможе більш рівномірно випускати кошти в економіку і, за нашими прогнозами, вплив витрачання коштів до кінця року на стан валютного ринку буде досить незначним», — сказав Чурій.

Він зазначив сприятливу для товарів українського експорту зовнішньоекономічну кон'юнктуру. Мова йде, зокрема, про ціни на металургійну продукцію, що становить більше третини українського експорту. Заступник голови НБУ також звернув увагу на високі ціни на агропродукцію у поточному році. «Тому ми не бачимо жодних причин, які могли б викликати значні коливання на валютному ринку», — підкреслив він.

Раніше в НБУ повідомили, що гривня з початку року девальвувала на 6,9%.

Теги: # Бюджет# Бізнес новини# Ділові новини# Економіка# Економічні новини# Новини в Україні# Новини дня# Підприємництво# Підприємницька діяльність

Схожі публікації

Бути в курсі останніх тенденцій, дізнаватися про нові наукові відкриття, кримінальні події, новини політики та економіки, спорт сьогодні - вся найцікавіша, корисна і необхідна інформація зібрана на нашому ресурсі в розділах «Суспільство», «Маю право», «Спорт», «Незвідане», «Подорожі», «Технології».

Наш сайт висвітлює всі останні новини і події, що відбуваються в усьому світі. Роль новин в сучасному світі, їх вплив на суспільне життя неможливо переоцінити. Приймати правильні рішення і адекватно реагувати на події допоможуть новини з усього світу. Зібрані за тематичними розділами, з якісними фотографіями, текстовим контентом, новинні статті відкриті для наших відвідувачів.

Якщо ви хочете почитати цікаві новини світу - заходьте до нас на новинний сайт, що регулярно поповнюється. Ми стежимо за останніми подіями і, таким чином, ключові цікаві історії відображаються в наших розділах і на головній сторінці сайту. Кожен наш читач знайде те, що цікаво саме йому - так що заходьте, читайте, діліться інформацією з друзями!