Найцікавіші місця Німеччини: міст Ракотцбрюке

Найцікавіші місця Німеччини: міст Ракотцбрюке. Новини сьогодні, цікаві новини в світі, подорожі, цікаві місця.

Найцікавіші місця Німеччини: міст Ракотцбрюке

Новини сьогодні / Цікаві новини в світі/ Подорожі / Цікаві місця

Містичний міст Ракотцбрюке або як його називають в народі Чортів міст знаходиться в німецькому парку Кромлау в місті Габленц (Саксонія).

Ця надводна кам'яна дуга була побудована в 1860 році. Вона досі вражає туристів своїм мальовничим оточенням. Базальтовий міст ідеальної форми з'єднує два береги річки і разом зі своїм відображенням у воді утворює дивовижну чітку окружність.

Під яким би кутом ви не дивилися на міст, його форма все одно буде мати контур кола. Ракотцбрюке давно має містичну славу. Легенда свідчить, що він був побудований злим духом, з яким уклав угоду невдачливий архітектор. За допомогу в будівництві злий дух попросив душу першої людини, який пройде по новому мосту. Коли міст був готовий архітектор обдурив нечистого, пропустивши через переправу собаку. Після цього злий дух зник.

З мостом пов'язано багато повір'їв. Одне з них свідчить, що якщо в повний місяць проплисти під склепінням Ракотцбрюке, то можна відкрити приховані здібності. При цьому заборонено торкатися води і дивитися на своє відображення в річці. В даний час міст Ракотцбрюке є однією з найпопулярніших визначних пам'яток Німеччини. Багато дослідників дійсно вірять в його містичність. Підтвердженням тому є випадок, коли в 1983 році там зникли двоє туристів зі Швеції.

Джерело: GERMANIA.ONE

Теги: # Цікаві новини# Подорожі# Невідомі факти# Новини в світі

Схожі публікації

  • Екомузеї Бретані: 10 найцікавіших

    Регіон Бретань у свідомості більшості французів уявляється таким собі великим селом, диким краєм, де немає високотехнологічних виробництв, мішленівських…
    Екомузеї Бретані: 10 найцікавіших
  • 6 головних курортів Туреччини: гід

    Аланія — курорт демократичний, якщо не сказати дешевий. Для відпочинку з дітьми варто вибрати район Авсаллар, забудований в основному чотирьох - і п'ятизірковими…
    6 головних курортів Туреччини: гід

Бути в курсі останніх тенденцій, дізнаватися про нові наукові відкриття, кримінальні події, новини політики та економіки, спорт сьогодні - вся найцікавіша, корисна і необхідна інформація зібрана на нашому ресурсі в розділах «Суспільство», «Маю право», «Спорт», «Незвідане», «Подорожі», «Технології».

Наш сайт висвітлює всі останні новини і події, що відбуваються в усьому світі. Роль новин в сучасному світі, їх вплив на суспільне життя неможливо переоцінити. Приймати правильні рішення і адекватно реагувати на події допоможуть новини з усього світу. Зібрані за тематичними розділами, з якісними фотографіями, текстовим контентом, новинні статті відкриті для наших відвідувачів.

Якщо ви хочете почитати цікаві новини світу - заходьте до нас на новинний сайт, що регулярно поповнюється. Ми стежимо за останніми подіями і, таким чином, ключові цікаві історії відображаються в наших розділах і на головній сторінці сайту. Кожен наш читач знайде те, що цікаво саме йому - так що заходьте, читайте, діліться інформацією з друзями!