Верховний Суд збереться на пленум 30 листопада 2017 року

Верховний Суд збереться на пленум 30 листопада 2017 року

Верховний Суд збереться на пленум 30 листопада 2017 року

Про це стало відомо в ході відкритого обговорення суддями нового Верховного Суду першочергових організаційних питань роботи

Організаційний комітет, створений новообраними суддями Верховного Суду, визначив дату проведення першого засідання Пленуму - 30 листопада 2017 року. Резервним днем призначено 1 грудня. Новий Верховний Суд орієнтовно почне роботу 15 грудня 2017 року.

Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки голови Верховного Суду для скликання Пленуму Дмитро Луспеник на відкритому обговоренні першочергових організаційних питань, яке відбулося 17 листопада.

За його словами, на Пленум винесуть наступні питання:

  1. Визначення дати початку роботи нового ВС (орієнтовно - 15 грудня);
  2. Обрання Голови ВС та його заступника;
  3. Обрання секретаря Пленуму;
  4. Затвердження штатного розкладу;
  5. Визначення стратегії діяльності нового Верховного Суду;
  6. Створення робочих груп для розгляду спірних питань.

Нагадаємо, день початку роботи Верховного Суду визначається рішенням його Пленуму, опублікованим на веб-порталі судової влади та в газеті «Голос України». Вищі спецсуди продовжать працювати до дня початку роботи Верховного Суду. Касаційні скарги, заяви, клопотання, подані в касацію і не розглянуті на момент припинення діяльності судів, будуть передані до Верховного Суду і розглядатимуться у порядку, встановленому відповідним процесуальним законодавством.

Теги:

Схожі публікації

Бути в курсі останніх тенденцій, дізнаватися про нові наукові відкриття, кримінальні події, новини політики та економіки, спорт сьогодні - вся найцікавіша, корисна і необхідна інформація зібрана на нашому ресурсі в розділах «Суспільство», «Маю право», «Спорт», «Незвідане», «Подорожі», «Технології».

Наш сайт висвітлює всі останні новини і події, що відбуваються в усьому світі. Роль новин в сучасному світі, їх вплив на суспільне життя неможливо переоцінити. Приймати правильні рішення і адекватно реагувати на події допоможуть новини з усього світу. Зібрані за тематичними розділами, з якісними фотографіями, текстовим контентом, новинні статті відкриті для наших відвідувачів.

Якщо ви хочете почитати цікаві новини світу - заходьте до нас на новинний сайт, що регулярно поповнюється. Ми стежимо за останніми подіями і, таким чином, ключові цікаві історії відображаються в наших розділах і на головній сторінці сайту. Кожен наш читач знайде те, що цікаво саме йому - так що заходьте, читайте, діліться інформацією з друзями!