Майно директора Інституту агроекології Ореста Фурдичка заарештовано судом

Майно директора Інституту агроекології Ореста Фурдичка заарештовано судом. Останні новини в Україні, кримінальні новини, арешт майна Ореста Фурдичка.

Майно директора Інституту агроекології Ореста Фурдичка заарештовано судом

Суд заарештував майно затриманого НАБУ директора Інституту агроекології

Працівники Антикорупційного бюро добилися арешту автомобілів і житла затриманого на хабарі керівника Інституту агроекології.

Майно затриманого детективами Національного антикорупційного бюро за підозрою в одержанні неправомірної вигоди директора Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України Ореста Фурдичка заарештували. Серед заарештованого – автомобілі й квартири.

Рішення про арешт ухвалив Солом'янський районний суд міста Києва понад тиждень тому, пише «Слово і Діло».

Детективи Бюро клопотали про арешт квартир, земельних ділянок, гаражів тощо. Через відсутність мотивувальної частини рішення отримати повний перелік майна, арешту якого домагалося НАБУ, не вдалося. Однак із резолютивної частини виходить, що суд частково задовольнив клопотання правоохоронців і заарештував наступне майно:

– п'ять квартир і 1/3 частини ще однієї квартири. Згідно з декларацією, у власності Фурдичка є лише 4 квартири: три в Києві площею 38,9, 39,1 і 82,4 кв. м і одна – у Львові площею 251,3 кв. м. Решту квартир встановити не вдалося; – житловий будинок у Хотові Київської області площею 275,1 кв. м; – два гаражі, один з яких у Львові; – земельну ділянку в тому ж Хотові площею 615 кв. м; – два автомобілі Nissan Pathfinder 2.5 TD 2007 р. в. та BMW X5 2011 р. в.

Раніше НАБУ затримало Фурдичка та його спільника – колишнього генерального директора ТОВ «Сател Україна» – за підозрою в хабарництві. Суд обрав обом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в 3 та 1 мільйон гривень відповідно.

Теги: # Корупція# Кримінал# Кримінальні новини# НАБУ# Надзвичайні події# Надзвичайні пригоди# Новини дня# Останні новини# Особи# Цікаві факти

Схожі публікації

Бути в курсі останніх тенденцій, дізнаватися про нові наукові відкриття, кримінальні події, новини політики та економіки, спорт сьогодні - вся найцікавіша, корисна і необхідна інформація зібрана на нашому ресурсі в розділах «Суспільство», «Маю право», «Спорт», «Незвідане», «Подорожі», «Технології».

Наш сайт висвітлює всі останні новини і події, що відбуваються в усьому світі. Роль новин в сучасному світі, їх вплив на суспільне життя неможливо переоцінити. Приймати правильні рішення і адекватно реагувати на події допоможуть новини з усього світу. Зібрані за тематичними розділами, з якісними фотографіями, текстовим контентом, новинні статті відкриті для наших відвідувачів.

Якщо ви хочете почитати цікаві новини світу - заходьте до нас на новинний сайт, що регулярно поповнюється. Ми стежимо за останніми подіями і, таким чином, ключові цікаві історії відображаються в наших розділах і на головній сторінці сайту. Кожен наш читач знайде те, що цікаво саме йому - так що заходьте, читайте, діліться інформацією з друзями!