Педофіл з Татарстану за два роки спокусив в Інтернеті 56 дітей

У соціальних мережах він мав дві сторінки — хлопчика і дівчинки, від їхнього імені він шукав і просив жертв відправляти йому непристойні фотографії і відео.

Педофіл з Татарстану за два роки спокусив в Інтернеті 56 дітей

У соціальних мережах він мав дві сторінки — хлопчика і дівчинки, від їхнього імені він шукав і просив жертв відправляти йому непристойні фотографії і відео.

Житель міста Альметьєвськ Республіки Татарстан за 2015-2016 роки розбестив в Інтернеті 51 дівчинку і п'ять хлопчиків. Про це повідомили в управлінні Слідчого комітету Росії по республіці.

Повідомляється, що чоловік вів в соцмережах дві сторінки — від імені 11-річної дівчинки та 14-річного хлопчика. Після знайомства з дитиною він просив дітей знімати непристойні фото і відео. Як тільки він отримував фотографії, то під загрозою поширити їх вимагав нові.

— У подальшому, отримавши ці записи, погрожуючи їх розповсюдженням, чоловік вимагав надсилати йому всі нові записи, або зустрічатися з ним. Стосовно чотирьох дівчаток у віці 10-13 років зловмисник здійснював дії сексуального характеру, зустрічаючись з потерпілими в гаражі, або приходячи до них у гості. Всього від його дій постраждали 56 дітей. Серед них 51 дівчинка і 5 хлопчиків, — відзначили в СК РФ.

Сам чоловік був затриманий 17 січня, після того як мама однієї з жертв застала дочку в оголеному вигляді, що робить селфи. Як тільки жінка довідалася від доньки, для чого вона це робить, повідомила в поліцію.

Після затримання і обшуку у помешканні педофіла було виявлено величезну кількість матеріалів порнографічного характеру. Чоловік звинувачується в 96 злочинах сексуального характеру.

Теги:

Схожі публікації

Бути в курсі останніх тенденцій, дізнаватися про нові наукові відкриття, кримінальні події, новини політики та економіки, спорт сьогодні - вся найцікавіша, корисна і необхідна інформація зібрана на нашому ресурсі в розділах «Суспільство», «Маю право», «Спорт», «Незвідане», «Подорожі», «Технології».

Наш сайт висвітлює всі останні новини і події, що відбуваються в усьому світі. Роль новин в сучасному світі, їх вплив на суспільне життя неможливо переоцінити. Приймати правильні рішення і адекватно реагувати на події допоможуть новини з усього світу. Зібрані за тематичними розділами, з якісними фотографіями, текстовим контентом, новинні статті відкриті для наших відвідувачів.

Якщо ви хочете почитати цікаві новини світу - заходьте до нас на новинний сайт, що регулярно поповнюється. Ми стежимо за останніми подіями і, таким чином, ключові цікаві історії відображаються в наших розділах і на головній сторінці сайту. Кожен наш читач знайде те, що цікаво саме йому - так що заходьте, читайте, діліться інформацією з друзями!