Поліція Південної Кореї прикрила Біткоїн-аферистів з 38 мільйонами доларів

Поліція Південної Кореї прикрила Біткоїн-аферистів з 38 мільйонами доларів

Поліція Південної Кореї прикрила Біткоїн-аферистів з 38 мільйонами доларів

Нещодавно криптовалютне співтовариство кричало про стартап Confido. Спритні підприємці підняли 374 тисячі доларів на ICO і благополучно зникли. З інтернету пропали сайт і профілі компанії в соціальних мережах. Шахраї з Південної Кореї зібрали в сто разів більше, але їх прикрила поліція.

Героями новин стали семеро жителів провінції Чонбук, повідомляє CryptoCoinsNews. Група приваблювала немолодих інвесторів для вкладень в Біткоїн і обіцяла 180 відсотків прибутку на постійній основі.

Зловмисники обирали жертв від 40 до 60 років, які нічого не знали про криптовалюти. Гарантій не давали, тому що «ціна Біткоїна не регулюється Центробанком».

За два роки прибуток піраміди склав 38 мільйонів доларів. Учасниками схеми стали понад 3900 інвесторів. Кілька з них поскаржилися на творців схеми в поліцію — так їх і спіймали. Зараз затриманих звинувачують у відмиванні грошей та інвестиційній діяльності без необхідної ліцензії.

Кумедний факт — спочатку творці не планували робити піраміду. Вони заснували компанію для знайомства інвесторів з криптовалютою — тобто хотіли допомагати їм вкладати гроші в Біткоїн. Через пару місяців зростання прибутку змусило їх перетворитися у шахрайську схему.

Скільки загрожує затриманим — невідомо.

Теги: # Економіка# Економічні новини# Ділові новини# Кримінал# Кримінальні новини# Надзвичайні пригоди# Невідомі факти# Останні новини# Новини в світі# Цікаві випадки# Цікаві новини# Цікаві факти

Схожі публікації

  • Росія визнала викид радіації в атмосферу

    У Москві підтвердили зафіксований раніше європейськими службами факт викиду в атмосферу радіоактивного елемента рутеній-106. Підтвердження було отримано…
    Росія визнала викид радіації в атмосферу
  • Сину нардепа Попова оголосили підозру

    Сину народного депутата Ігоря Попова оголосити підозру. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва. "Повідомлено про підозру двом неповнолітнім…
    Сину нардепа Попова оголосили підозру

Бути в курсі останніх тенденцій, дізнаватися про нові наукові відкриття, кримінальні події, новини політики та економіки, спорт сьогодні - вся найцікавіша, корисна і необхідна інформація зібрана на нашому ресурсі в розділах «Суспільство», «Маю право», «Спорт», «Незвідане», «Подорожі», «Технології».

Наш сайт висвітлює всі останні новини і події, що відбуваються в усьому світі. Роль новин в сучасному світі, їх вплив на суспільне життя неможливо переоцінити. Приймати правильні рішення і адекватно реагувати на події допоможуть новини з усього світу. Зібрані за тематичними розділами, з якісними фотографіями, текстовим контентом, новинні статті відкриті для наших відвідувачів.

Якщо ви хочете почитати цікаві новини світу - заходьте до нас на новинний сайт, що регулярно поповнюється. Ми стежимо за останніми подіями і, таким чином, ключові цікаві історії відображаються в наших розділах і на головній сторінці сайту. Кожен наш читач знайде те, що цікаво саме йому - так що заходьте, читайте, діліться інформацією з друзями!