Суд конфіскував майно полковника Захарченко на 9 мільярдів рублів

Суд конфіскував майно полковника Захарченко на 9 мільярдів рублів. Новини сьогодні, цікаві новини, пригоди та злочини.

Суд конфіскував майно полковника Захарченко на 9 мільярдів рублів

Новини сьогодні / Цікаві новини / Пригоди та злочини /

Нікулинський районний суд задовольнив позов Генпрокуратури про вилучення на користь держави майна колишнього співробітника МВС полковника Дмитра Захарченка і його родичів.

Вилучено готівку на суму близько 8 мільярдів рублів, виявлену при обшуках, а також 27 об'єктів нерухомості (квартири і машиномісця), чотири автомобілі і золотий злиток. Загальна вартість вилученого на користь держави майна — близько 9 мільярдів рублів, повідомляє Meduza.

«Задовольнити заявлені позовні вимоги Генеральної прокуратури, стягнути з відповідачів на користь держави спірне майно», — ухвалила суддя Олена Кузнєцова.

Дмитро Захарченко обіймав посаду заступника начальника управління «Т» Головного управління економічної безпеки і протидії корупції (ГУЭБіПК) МВС Росії. У вересні 2016 року він був заарештований за звинуваченням в отриманні хабарів. У Захарченка та його родичів були проведені обшуки, в ході яких було знайдено готівку у різній валюті на загальну суму близько 8 мільярдів рублів.

Під вартою з квітня 2017 року також знаходиться батько Дмитра Захарченка Віктор, якого звинувачують у справі про розтрату. Остаточні звинувачення Дмитру Захарченку, за даними джерела ТАСС, будуть пред'явлені у січні.

Теги: # Новини в світі# Цікаві новини# Надзвичайні події# Корупція

Схожі публікації

Бути в курсі останніх тенденцій, дізнаватися про нові наукові відкриття, кримінальні події, новини політики та економіки, спорт сьогодні - вся найцікавіша, корисна і необхідна інформація зібрана на нашому ресурсі в розділах «Суспільство», «Маю право», «Спорт», «Незвідане», «Подорожі», «Технології».

Наш сайт висвітлює всі останні новини і події, що відбуваються в усьому світі. Роль новин в сучасному світі, їх вплив на суспільне життя неможливо переоцінити. Приймати правильні рішення і адекватно реагувати на події допоможуть новини з усього світу. Зібрані за тематичними розділами, з якісними фотографіями, текстовим контентом, новинні статті відкриті для наших відвідувачів.

Якщо ви хочете почитати цікаві новини світу - заходьте до нас на новинний сайт, що регулярно поповнюється. Ми стежимо за останніми подіями і, таким чином, ключові цікаві історії відображаються в наших розділах і на головній сторінці сайту. Кожен наш читач знайде те, що цікаво саме йому - так що заходьте, читайте, діліться інформацією з друзями!