На наступному тижні депутати розглянуть бюджет на 2018 рік та ПДР

На наступному тижні депутати розглянуть бюджет на 2018 рік та ПДР. Новини сьогодні, цікаві новини, політика, Верховіна Рада, бюджет-2108.

На наступному тижні депутати розглянуть бюджет на 2018 рік та ПДР

Новини сьогодні / Цікаві новини / Політика / Верховна Рада / Бюджет-2018

У понеділок - погоджувальна рада, у вівторк ПДР, а на четвер головний кошторис країни

У розкладі пленарного тижня Верховної Ради 5-8 грудня не включено розгляд законопроекту №7163 про реінтеграцію Донбасу. Це видно в оприлюдненому розкладі засідань на сайті парламенту.

Що і коли робитимуть парламентарі видно в оприлюдненому розкладі засідань на сайті парламенту. Зокрема, у четвер депутатам запропоновано розглянути в другому читанні проект держбюджету на 2018 рік.

У вівторок планується розглянути включення до порядку денного двох урядових законопроектів: №7276 про змін законів щодо доступу до інформації Нацагенції із запобігання корупції та №7286 про посилення відповідальність за порушення правил дорожнього руху. Про це інформує «Слово і Діло»

Також планується включення до порядку денного сесії президентського законопроекту №7322 «Про дипломатичну службу».

Остаточний порядок дня на тиждень буде сформовано за результатами погоджувальної ради в понеділок.

Натомість, у розкладі пленарного тижня Верховної Ради 5-8 грудня не включено розгляд законопроекту №7163 про реінтеграцію Донбасу.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив доопрацьований з коаліцією проект державного бюджету на 2018 рік і направив його на ухвалення в другому читанні у Верховній Раді.

14 листопада Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект бюджету-2018.

Теги: # Верховна Рада# Бюджет# Політика# Новини в Україні

Схожі публікації

  • Що читають у Кремлі

    Книжкова експедиція Управління справами Президента Російської Федерації і Товариство з обмеженою відповідальністю «Юпітер» домовилися про придбання 656…
    Що читають у Кремлі

Бути в курсі останніх тенденцій, дізнаватися про нові наукові відкриття, кримінальні події, новини політики та економіки, спорт сьогодні - вся найцікавіша, корисна і необхідна інформація зібрана на нашому ресурсі в розділах «Суспільство», «Маю право», «Спорт», «Незвідане», «Подорожі», «Технології».

Наш сайт висвітлює всі останні новини і події, що відбуваються в усьому світі. Роль новин в сучасному світі, їх вплив на суспільне життя неможливо переоцінити. Приймати правильні рішення і адекватно реагувати на події допоможуть новини з усього світу. Зібрані за тематичними розділами, з якісними фотографіями, текстовим контентом, новинні статті відкриті для наших відвідувачів.

Якщо ви хочете почитати цікаві новини світу - заходьте до нас на новинний сайт, що регулярно поповнюється. Ми стежимо за останніми подіями і, таким чином, ключові цікаві історії відображаються в наших розділах і на головній сторінці сайту. Кожен наш читач знайде те, що цікаво саме йому - так що заходьте, читайте, діліться інформацією з друзями!