Пенсії за січень 2018 року виплатять у грудні, повідомив Пенсійний Фонд України

Пенсії за січень 2018 року виплатять у грудні, повідомив Пенсійний Фонд України. Юридичні новини, правові новини, перерахунок пенсій, ПФУ.

Пенсії за січень 2018 року виплатять у грудні, повідомив Пенсійний Фонд України

ПФУ найближчим часом опублікує графік грудневого фінансування пенсій на січень 2018 року

Пенсії в грудні за січень 2018 року отримають ті, хто вже отримав пенсію на початку цього місяця. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України, - пише УКРАЇНСЬКЕ ПРАВО.

«З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій, та з урахуванням святкових і вихідних днів у січні 2018 року, фінансування та виплата пенсій проводиться у грудні 2017 року в межах коштів, передбачених бюджетом Пенсійного фонду України на 2017 рік. З урахуванням надходження зазначених коштів у грудні виплата пенсій буде здійснена по датах за І половину січня», – пояснили у Фонді.

Цей крок дозволить уникнути впливу вихідних і святкових днів на процес виплати пенсій, а людям отримати пенсійні виплати до початку новорічних свят, зазначили у відомстві.

Графік фінансування пенсій на січень 2018 року ПФУ буде оприлюднено найближчим часом.

Додамо, відповідно до статті 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія.

Пенсійним фондом України щорічно розробляється поденний календарний графік виплати, яким кожному пенсіонерові визначено індивідуальну дату щомісячної виплати пенсії.

Теги: # Законодавство# Пенсійний фонд# Перерахунок пенсій# Право# Юридичні новини# Пенсійне забезпечення військовослужбовців# Пенсійна реформа# Останні новини# Пенсія МВС# ПФУ

Схожі публікації

  • Македонське диво

    Синод Македонської православної церкви - Охрідської архієпископії, яка 50 років тому в односторонньому порядку проголосила свою незалежність від Сербської…
    Македонське диво

Бути в курсі останніх тенденцій, дізнаватися про нові наукові відкриття, кримінальні події, новини політики та економіки, спорт сьогодні - вся найцікавіша, корисна і необхідна інформація зібрана на нашому ресурсі в розділах «Суспільство», «Маю право», «Спорт», «Незвідане», «Подорожі», «Технології».

Наш сайт висвітлює всі останні новини і події, що відбуваються в усьому світі. Роль новин в сучасному світі, їх вплив на суспільне життя неможливо переоцінити. Приймати правильні рішення і адекватно реагувати на події допоможуть новини з усього світу. Зібрані за тематичними розділами, з якісними фотографіями, текстовим контентом, новинні статті відкриті для наших відвідувачів.

Якщо ви хочете почитати цікаві новини світу - заходьте до нас на новинний сайт, що регулярно поповнюється. Ми стежимо за останніми подіями і, таким чином, ключові цікаві історії відображаються в наших розділах і на головній сторінці сайту. Кожен наш читач знайде те, що цікаво саме йому - так що заходьте, читайте, діліться інформацією з друзями!